| Zappacithha a întrebat:

:X Problema mea este ca vreau un catelus de rasa...parinti mei sunt de acord cu asta insa nu vor sa plateasca prea mult pe el (sau deloc) Ii inteleg deoarece au cheltuit destul pe fostul meu catel care din pacate a murit acum ceva timp...Problema este: unde pot sa gasesc un caine de rasa la un pret super mik sau pentru adoptat? Avand in vedere ca pretentile mele sunt destul de ridicate(ceva din rasa Beagle, Bichon, Caniche, Bulldog) Daca stiti ceva siteuri plz dati-mi link-ulwinking

Răspuns Câştigător
| Chocoleata a răspuns:

Iti sugerez un shar pei. Poti cauta pe net un pui este intre 100 si 250 de euro sau chiar 50 de euro dar mai rar. Eu mi-am luat unul si iti pot spune ca este un caine demn, destul de cuminte, inteligent si intotdeauna te apara cu pretul vietii.Ar fi cea mai buna alegere pentru tine

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu iti recomand un Cocker Spaniel. Unul costa cam 50 de euro. Este un caine foarte inteligent. Eu am unul si tot timpul ma distreaza cand sunt suparata.
PS: Este un caine pentru apartament

| Șttefania a răspuns:

Eu iti recomand un Cocker Spaniel. Unul costa cam 50 de euro. Este un caine foarte inteligent. Eu am unul si tot timpul ma distreaza cand sunt suparata.
PS: Este un caine pentru apartament.