| 100 a întrebat:

am de doua saptamani un bichon frise(baiat) si nu stiu ce nume sa ii pun.As vrea un nume usor de pronuntat dar sa fie si frumos.

Răspuns Câştigător
| cosminbacau a răspuns:

Toto.

8 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Mie imi place Bijou si cred ca i s-ar potrivi, ca doar e o bijuterie de catel, nu?

| Zara_8585 a răspuns:

Simplu si usor.Momo sau Finny

| BoRnY a răspuns:

Salut! Lucky sau Chuckie. Fundita?

| ChristinaO a răspuns:

Totohappy

| 100 explică:

Am uitat sa mentionez ca dau funda love struck

| bells a răspuns:

Vicky:X

| Alesha a răspuns:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat, Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.
fundita?batting eyelashes aa scuze sunt si penttru fete pe acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom sau sam