| dori11 a întrebat:

Mi-am luat o catelusa bichon, si nu stiu ce nume sa-i pun.As dori un nume ca puf sau bella sau chestii de genu acesta, eu vreau un nume mai haios si si nu prea folosite.Multumesc mult pentru ajutor este urgent.

11 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Ciripa
bina...
tina...
printesa.
medea.
pufoasa...

| mydreams a răspuns:

Dyrly, polly, pusnic, babetica, pikky, trofly, snoty, bachene, bikky, snumfi, pruella, gonan, jaja, gaga, papa, star, pete, pufu, paietela, beche, spamy, trungoh, degetica, stea, pandantiv, honna, fuffy, bujor, panico.laughing:X

| marett16 a răspuns:

Dolly:X

| marett16 a răspuns:

Zuza

| marett16 a răspuns:

Suzy
cookie

| anuska a răspuns:

Pufi, flaffy, albeață, piti, piticu, patrateltonguelaughing

| CalipsoGirl a răspuns:

Daca e alba spune-i Yuki, inseamna bulgare de zapada in chineza

| Alinutza_5368 a răspuns:

Hey

Fratele meu ia pus numele cainelui TWIX incearca si tu sa gandesti in partea asta poate ai o ciocolata favorita sau. ceva de genu. happy Mars, Twix, Snikers, Raffaelo, Haribo laughing Sau parfum Hugo sau Boss laughing sti la ce ma refer? Ceva Haios happy uitate prin casa la produsele din jurul tau si cred ca o sa gasesti numele potrivit laughing

Shaggy, Puff, Calvin, Snoopy, Happy, Lion laughing,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyruslaughing.

Piki, Kyky, Minnie, Pucca.

| Anonimusss a răspuns:

Pufuletelaughing

| andrushki a răspuns:

Hey`~! Si eu vreau sa`mi iau un bichon. deja m`am gandit la nume laughing -JOY - pentru ca :
- inseamna bucurie
- e un nume scurt iar catzeii invata mai repede un cuvant scurt decat unul lung
- e un nume pronuntat si il va retine mai usor
Gandeste`te si tu la cuvinte in alta limba scurte si pronuntate. care sa semnifice ceva sweet tongue. Cu siguranta vei gasi

(App. de unde ai luat catelul?big grin )