| Marialove28 a întrebat:

Am o problema, vreau sa imi castrez catelusa dar am auzit ca se castreaza dupa primul ciclu de calduri. Catelusa mea este la primul ciclu de calduri de vreo 5 zile, are vreo problema daca o castrez dupa primul ciclu? Si daca stiti mai multe despre primul ciclu de calturi sau castrare va rog sa imi spuneti! Fundaa! big grin

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Daca tot vrei sa o sterilizezi trebuie sa mergi la veterinar...atumci la poti intreba pe el mai multe detalii.
Nu are nimic daca o sterilizezi dupa primul ciclu...sterilizarea este pentru a nu mai face pui happy daca mai doresti sa stii ceva, spune-mi!