| Angiutssa a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de catelusa mea(e maidaneza, asa ca nu stiu exact data nasterii, am gasit-o in luna august a anului 2003), care este in calduri...Perioada in care a eliminat sange a durat cam 5 zile, iar in urmatoarele 7 zile a inceput sa accepte imperecherea.Cat mai dureaza? Sunt ingrijorata pentru ca m-am mutat de curand(de pe 11 mai) si de atunci mai am un caine mascul, de aproape 2 ani(implineste in octombrie) si de 7 zile ii tin separati si e destul de greu...Astazi am incercat sa vad ce fac daca ii las impreuna si cand masculul incearca sa se apropie de femela aceasta il "bate". Va rog foarte mult sa ma ajutati.
Angiutssa

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

In general dureaza peste 2 saptamani happy ai rabdare

1 răspuns:
| Creatza_4434 a răspuns:

Un gest superb din partea ta ca ai luat un catel de pe strada.In legatura cu problema ta, nu ai ce sa faci.Intervin instinctele.cu timpul se vor obisnui unul cu celalaltwinkingsau cel mai bine...castreaza-i si atunci chiar nu mai ai treabawinkingBafta.