| ღNameღ a întrebat:

Buna tuturor.Am un caine, beagle, pe nume otto.Cand sta langa cineva...cotaie...stiti voi ce face. E baiat dar ma enerveaza rau si imi vine sa-l bat cand face asa pentru ca ma zgarie cu unghiile pe picior(nu vreti sa stiti). Cum pot sa il dezvat foarte repede.Mai ales cand oboseste face asa.
NU MAI SUPORT

7 răspunsuri:
| ღNameღ explică:

Inca ceva, nu merge sa-l dezvat sa ii dau ca palma usor la funda sau peste bot.MUSCA firar el sa fie de potaie draguta!

| Minks a răspuns:

La fete l-ai dus vreodata? E castrat?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi cauta-i o iubitalaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Αγάπη a răspuns:

Pedepsestel! De exemplu impingel de pe tine si impuete ca o autoritate in fata lui! Vorbeste mai raspicat si explica-i, iar daca nu redu din chestiile care ii plac pentru al pedepsi! Crede-ma am avut si eu caine si functioneaza!
De unde ti-ai luat beagle puppy dog eyes? ca vreau si eu... caut de ceva timp big grin unul...

| adee_8962 a răspuns:

laughing) dul la veterinarhee hee si castreaza`l...

| 3mpire a răspuns:

Incearca sa il imperechezi ca si caini au pofte=)