| spyke321 a întrebat:

La cat ajunge un caine Akita Inu un Pomeranian sau un Chihuahua. Vreau raspunsuri bune. Funda

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Raulito,
Akita Inu este un caine destul de scump, iar tu nu o sa poti gasi prea multi posesori de akita inu care vand pui cu pedigree in Romania. La noi in tara pretul aprox variaza intre 150 - 350 Euro. Daca vrei si Pedigree si ai de unde sa faci comanda si ai incredere poti sa iti cumperi unul de la diferite canise din Ungaria.
Pretul unui Pomeranian incepe cam de la 250-300 Euro in sus.
Am gasit aici pe cineva care vinde un catel de aceasta rasa dar va trebui sa contactezi persoana respectiva ca sa afli un pret. S-ar putea ca preturile sa fie destul de piperate pentru ca au o statutura deosibita pentru show, pasaport, microcip etc. http://www.animale.anunturi.aaz.ro/......pomeranian
Pretul unui chihuahua incepe de la 300 Euro.

Nu iti recomand sa iti cumperi unul din aceste sau oricare rase de la pet shop-urile online pentru ca multe dintre ele nu ofera serviciile care le promit, numai in cazul in care sti tu ca acel pet shop este unul de incredere.
Pa, pa

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

La cat ajunge adica? Pret, inaltime, cat traieste...

| spyke321 explică:

Pret

| Goiceanu_Mihaela_1993 a răspuns:

Traiete 10 11 ani