| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat costa un caine Pomeranian, si cam ce mananca. Funda :*happy

Răspuns Câştigător
| Bebitssaa a răspuns:

Buna! Costa cam 500lei dar poti gasi si mult mai scump! Mananca hrana de catei [ de orice tip ]. Daca vrei sa-ti iei, ar fi bine sa stii ca trebuie sa eviti hrana care are un continut prea mare de porumb, uleiuri vegetale, siropuri deoareca catelul nu le poate digera. Poti sa-i dai oase fiind ca adora sa roada. Carnea este unul dintre lucrurile preferate de aceasta rasa. Sper ca te-am ajutat! Funda?