| Gropiţe a întrebat:

Buna tuturor. M.ar interesa sa aflu numele unui film. Mi l-a povestit tatal meu. A fost pe Prima prin iarna cred. Este vorba despre o familie. Mama si fiica merg la cumparaturi cu masina proprie si un adolescent intra cu masina in a lor, iar ele mor. Tatal il da in judecata pe baiat, dar pana la urma vazand ca acesta regreta sincer il iarta cu conditia de a incerca sa evite astfel de accidente. Si uite asa merg ei din liceu in liceu si tin conferinte sa incerce sa le bage mintea in cap si celorlalti.
Am tot cautat numele filmului, insa fara rezultat. Tata stie de "Puterea iertarii" dar nu este asta pentru ca nu am gasit. Stie careva? (dau funda pentru raspuns corect; oricum nu stiu ce faceti cu ele laughing )

6 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Hmm, ai mai multe informatii? Ca sunt multe filme asa... Familia lor este alba sau ei sunt negrii? E mai nou filmul sau e de prin 95?

| Larette a răspuns:

Hmm, nu poti sa il intrebi pe tatal tau mai multe detalii? Daca mai tine minte vreun actor?

| Gropiţe explică:

@Marionel-Billie Jean is not my lover: Pt ca am vzut ca toti specifica treaba asta cu funda, am specificat si eu. Sunt noua pe site asa ca sa ma scuzi ca nu prea stiu cum merge treaba pe aici. Cat despre versuri: "Gandacelul" de Elena Farago, chiar daca nu stiu ce ai vrut sa demonstrezi cu asta. Acum stii despre ce film zic, sau nu?

| Gropiţe explică:

@Larette : este vorba despre o familie de albi, iar filmul cred ca este mai vechi...

| Gropiţe explică:

@Marionel-Billie Jean is not my lover: Din cate am vazut esti membru din ianuarie. Eu doar de 2 zile. Si da, am observat ca se prin mai repede rautatile, din pacate. Cat despre titlul filmului... astept.
P. S.: O sa fiu cumintebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste: Unforgivable