| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Maria si am o pisica persana de 4 luni si ceva, dar mereu nu vrea sa se joace! Doarme toata ziua, iar noaptea vine in pat la mine si miauna, oare este ceva grav? Ma cam ingrijorez! Am folosit pana si un spray special dar nu merge! Va rog ajutor, daca raspunsul este bun dau Fundita!

1 răspuns:
| aliyna a răspuns:

Buna.Nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme, unele pisici sunt mai lenese, mai ales cele de rasa, nu sunt prera jucause, mai ales daca sunt singure, adica fara alte pisici in jurul lor.