| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a întrebat:

Buna tuturor membrilor TPU.ro!
Am si eu un hobbi : colectionarea bratarilor din noduri! Am intrebat multe prietene daca imi fac bratari din noduri. Mi-au facut, dar, as vrea si eu sa aflu cum sa fac.
Intrebarea : Cine ar putea sa imi explice si mie?
Va rog!

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Ar fi cam greu sa iti explic, ar trebui sa iti arat. Am gasit pe youtube cum se face, si eu de acolo am invatat.
Sper ca la astea te referi. Sa citesti descrierea.
http://www.youtube.com/watch?v=8IZl28u7Oe0&feature=related
Daca nu te referi la astea, scrie pur si simplu pe youtube "bratara" si o sa iti dea tot felul de bratari din care sa iti alegi. :) Sper ca am ajutat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://h20-fan96.piczo.com/? g=32174837&cr=3#

| malika a răspuns:

Buna! cred ca se numeste bratara pieteniei... fac si eu. Poti gasi pe youtube