| blue-star a întrebat:

Salut.cunoaste cineva dintre voi un adult care inca n-a facut sex niciodata? m-a intrebat cineva si a zis sa pun intrebarea pe TPU.ro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut un barbat care a facut razboiul. a murit acum 10-12 ani.si nu a cunoscut nici o femeie niciodata.mai stiu unul de 20 de ani care inca nu a inceput viata sexuala. dar de ce?

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Cunosc. Sunt persoane care din diverse motive nu au facut sex desi au o varsta considerabila ( 30, 35 de ani).