| saidlaura a întrebat:

Buna uite vreau sa ma uit la un film horror la care sa tipi nu cu un zombi sau prostii din astea cu fantome sau chestii care chiar sa te sperie nu mate cu virgula sub t si scarbosenii vreau chestii de speriat tiinand cont ca am 12 ani

Răspuns Câştigător
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna:*...iti recomand The autopsy, este un film care m-a speriat rau.si nu e cu zombie si din astea. e cu un spital inchis de ceva timp.si unii se opresc acolo...si sunt niste nebuni p acolo care ii omoara etc. dar iti mai recomand si resident evil. e cu zombie dar e fff mistohappy

pa pa :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Collector {2009} :o
Severance {2006} :o

| Alex_2376 a răspuns:

30 days of night ceva de genu