| NaLucy a întrebat:

Heii! Am nevoie de ajutor... vreau un film HORROR, in care sa fie vorba de un grup de adolescenti, cam 5 persoane sau mai multe,care merg intr-o casa bantuita sau ceva de genu,doar sa fie cu fantome! Nu cu zombi sau vampiri sau mai stiu eu ce sa fie demoni sau fantome si sa fie HORROR, foarte horror, sa iti fie frica sa te uiti! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Evil Dead (2013),No Tell Motel (2012),Uninhabited (2010),Grave Halloween (2013),The Appearing (2014),Haunted (Dark House 2014), mai poți încerca și Dead End (2003),Dead End 2 (30 Iun. 2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Demonic
Haunting of Whaley house
Wicked
Exeter
House of dust
House on haunted hill 1, 2.
Alte filme cu fantome :
Haunt
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Si ne izbaveste de cel rau
Haunting in Connecticut, am auzit ca a aparut si 2. Vizionare placuta!

| BadAngel3 a răspuns:

13 fantome
Hunted
The Woman In Black 1 si 2