| metalhead999 a întrebat:

Unde pot gasi, in magazin sau pe internet, sa cumpar/ comand tot ce imi trebuie pentru a incepe sa cos goblen?

Răspuns Câştigător
| Alexutzz_Alex_1994 a răspuns:

Salu!
Uite ce am gasit eu http://www.goblenkit.ro/
intra aici si dai click pe sectiunea accesorii.Eu am vazut acolo:
ace, ate de brodat, gherghefuri, panze si lupe. Funda?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Un pachet goblen ar trebui sa contina tot ceea ce ai nevoie pentru a-l realiza (ata colorata, schita de urmat, panza corespunzatoare si desenul reprezentativ). Gasesti goblen, in cele mai multe cazuri, la magazinele cu tesaturi, panze, snururi, ghem de lana divers colorata, materiale decoratiuni, lucru manual etc.

| metalhead999 explică (pentru dannyel86):

Multumesc super mult! ^^

| dannyel86 a răspuns (pentru metalhead999):

Cu placere! Spor si rabdare!