| EllyEllutz a întrebat:

Urmeaza sa imi cumpar un Husky Siberian si as vrea sa il duc la dresaj. Imi poate spune cineva unde pot gasi un dresor in Constanta si de la ce varsta ar fi de recomandat sa il duc? (de preferabil ar fi sa raspunda cineva care cunoaste persoana respectiva)

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Uite aici toti instuctorii autorizati din Romania. Parerea mea, ca astia ar fi cei mai de incredere.
De la 2 luni incepe predresajul, dureaza cam 2 luni si invata comenzile de baza.

| dony89 a răspuns:

Buna

Gasesti pe site-ul acesta: www.cartedresajcanin.ro un dresor care te poate pune in legatura cu orice dresor vrei din tara.Mult succes!