| MisterAlcapone a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi cumpar un pittbull/amstaff,doresc sa stiu cat ar costa (cu aproximatie) un dresaj "complet", sa-i zic asa, si bun sau pretul unei sedinte la un dresor din Constanta.

Răspuns Câştigător
| valentin123 a răspuns:

Catelul poate sa coste si 10. 000lei ba chiar mai mult. Dresajul este in jur de 100-400 lei cred.

5 răspunsuri:
| raulXXX a răspuns:

Catelul costa sigur in jur la vreo 150-200 de euro unu original si dresajul acum depinde is unde il duci, depinde ce tarife are
FUNDA?

| RedHeart a răspuns:

Ma,preturile variaza de la 50 euro in sus depinde si de ce comenzi vrei sa invete.
Poti afla direct de la un dresor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RedHeart):

Voi stati la ora 5 dimineata la calculator? Sunteti obsedati fratilor? Scuze ca va zic dar asa e

| RedHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Pretenare,mai exista oameni care vin noaptea de de prin cluburi si poate intra pe site-urile de socializare sa mai verifice niste chestii... nu mai freca menta degeaba si joaca metinu tau copilas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RedHeart):

laughing