| LoveMusic14 a întrebat:

Buna va intreb si eu daca stiti un petshop bun in constanta, ca un fel de maxipet din Bucuresti! Ofer fundita si vot!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Zoomania, în Maritimo Mall, pe strada Aurel Vlaicu.
Baftă!

| westie21 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "bun" si ce cauti. de exemplu, stiu ca cel de pe langa Tomis este ok (pentru animale pentru ca au o varietate larga). insa, cum am spus, depinde ce cauti

| LoveMusic14 explică (pentru westie21):

Caut un petshop de unde sa cumpar obiecte pentru un pui de caine: pat, perie, sampon etc. As vrea un magazin sa aiba o varietate larga de obiecte.

| westie21 a răspuns:

Si eu tot la maritimo te trimit. sau daca nu..este un petshop ok la intersectia tomis cu ion ratiu.