| trendybijoux a întrebat:

va invit sa vedeti creatiile mele pe http://trendy-bijoux.blogspot.com/
Astept parerile voastre.:)

4 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Sunt superbeeeee!:X:Xle vinzi?

| BBdragutza a răspuns:

Chiar le-ai facut tu? Ceeeeee suuuper! Le iubesc! Le vinzi? Cum le vinzi prin posta sau prin ce ca as dori sa cumpar si eu bratari si colier, te rog spune-mi le vinzi si cum ca-s super si as fi incantata sa cumpar! Spune-mi vinzi?

| DarkSkittles a răspuns:

Te-as angaja ca bijutier personal dar n-am nici un ban!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super tari! Tu le-ai facut? Chiar ar trebui sa vorbesti cu cineva in vedere cultivarii acestui talent!winking Succes in continuare!