| Mihaela a întrebat:

Va plictisiti? Puteti intra pe blogul meu, sa-mi vedeti filmuletele. Astept parerile si sugestiile voastre legate de ele.
http://mariuka-d.blogspot.com/
Tnx!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte dragut blogul tau. Mi-au placut filmuletele. Esti foarte simpatica, telegenica si ai voce foarte placuta. Tine-o tot asa!
Numai bine!

| alecs871 a răspuns:

Da, ma plictisesc.
Am intrat pe blog, niciun rezultat, tot ma plictisesc.
Joke.
Tare ala cu Mihai Creangahee hee.
Da` vezi, poate mai gasesti si tu un "6 cai", un "nu stiu d`astea" si il pui acolo sa ne radem de el.

| Mentaaaaa a răspuns:

Si eu am sustinut-o pe ella la dansez pentru tine si urmaresc de asemenea serialul the vampire diarieswinking ai un blog super sa nu renunti la el

| DeepInDarkness a răspuns:

Ok

| gyovany95 a răspuns:

Saluthappy... da e dragutzel blogu. e dragutzica poezia aceea a lui paunescu si imi place poza aceea, adica mai mult ochelarii de cat poza, merita...nu te lasa