| Fetytza99 a întrebat:

Buna,va rog ajutati-ma, cainele meu de ieri, este bolnav, nu stiu ce este cu el are 4 ani jumate, pana ieri era jucaus, plin de viata, dar dintr-o data sa inbolnavit, i tot curg bale, si cand i dau mancare intoarce capul nu vrea sa manance. Va rog ajutati-ma ce credeti ca are?

5 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Cred ca trebuie sa-l duci la veterinar, dar sa stii ca e posibil sa fie din cauza caldurii si pisica mea mai face asa cateodata.dar cel mai bine e sa te asiguri, noi nu aveam de unde sa stim situatia lui exact.

| pietrean a răspuns:

Primul semn, ca ar fi bolnav, este faptul ca nu mananca! Niciodata sa nu mai astepti, cand vezi ca este ceva in neregula.Mergi la medic, cat mai urgent!

| MarianM8777 a răspuns:

Nu mai pune intrebari si MERGI LA MEDIC! Urgent

| Fetytza99 explică:

Va multumesc oricum, dar...a murit! Noi suntem la tara si pe doctorul nostru nu prea il preocupa animalele noastre.

| OchisorVisator a răspuns:

Poate ar fi bine sa-l duci la veterinar