| BrunettaXD a întrebat:

Bunabatting eyelashes Va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca stitisad Catelusul meu are scaun mai moale decat de obicei iar la sf face si cateva picaturi de sangesad ce ar putea ficrying? ma cam ingrijoreazacrying

P. S.:posibil sa fie din cauza ca a fost deparazitat cu 2 luni mai tarziu decat trebuia?sad

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cu el la medicul veterinar, posibil să aibă o afecțiune internă sau o iritație puternică a intestinului.
Pa, pa.

| MisSToXiC a răspuns:

Mergi la veterinar si sa iti deie vitamine si niste pastilute, si mi se pare ca o injectie! ai grija sa te duci cat mai repede sa se faca bine miutul tau!
te pupic
xoxo.
fundita?:X

| Sweet00gum a răspuns:

Poate fi parvoviroza. du-te la vet cel mai bine

| Catta a răspuns:

Eu zic sa-l duci la veterinar!happy

| alinutza83 a răspuns:

Nu sta la discutii... Ia catelul si mergi cu el la medic. Nu astepta sa iti moara in brate ca ai sa suferi rau. Eu asa am patit. Nu am dat importanta simptomelor catelului si din 2 catelusi am ramas cu unul singur, pe care eram sa il pierd de asemenea. Daca tii la el mergi la veterinar, te rog!

| cristi1995 a răspuns:

Iti sugerez sal duci la doctorul veterinar cat mai repede, daca nu ti s-a spus dinainte ca i se va intampla asta. poate fi o problema grava.nu vreau sa te alarmez dar...

| Mincu a răspuns:

Poate fi chiar si o cistita...sau ceva probleme renale.

| BrunettaXD explică:

Nu l-am dus la veterinar pentru ca mi s-a spus ca este din cauza intarzierii deparazitarii, iar acum nu mai are scaun cu sangebig grin