| Geanina67 a întrebat:

Buna happy Vreau sa cumpar un husky

ofer 100 de euro

sa fie din bucuresti

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

100 de euro...laughing nu gasesti
uitate la vanzari caini husky si uitate cat sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. gasesti. eu am gasit. si mai are pui. lasa. mi un msj cu id tau ca iti dau eu niste id-uri si nr de telhappy

kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti, dar ala nu e Husky in veci. Nu stiu daca tu ai cumpara tv LCD din piata, fara garantie. Eu sigur nu. Iti recomand sa iei legatura cu un crescator adevarat, nu cu cei care vand "husky" sau alti caini "de rasa" cu 100-150 euro. Pretul unui Husky de RASA, cu act de origine, incepe de la 350 euro. Daca nu ai acesti bani, de unde vei avea bani de vaccinuri, mancare de calitate (NU pedigree, chappi, friskies), sa nu mai zic de medicamente si tratamente care vor aparea cat de curand din cauza bolilor pe care le are cainele, displazie de sold sau cataracta care sunt boli genetice, rezultat al inmultirii necontrolate si aiurea fara teste de sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

250 euro pe un caine fara acte de origine? Mai dadeai 100 si iti cumparai un Husky calitate pet de la crescator, cu act de origine si garantia ca e sanatos si nu are boli genetice. De ce nu va informati intai? Site gen TPU nu e site de informare asupra lucruilor de genu! www.huskyromania.piczo.com

| Alii a răspuns:

Nu ti. l da nimeni cu 100 de euro.Eu l.am cumparat pe al meu cu 250 de euro. Bine, gasesti si la 200tongue