| DeathTheKid a întrebat:

Pot cumpara de undeva husky cu 100 de euro?(Sunt din Bucuresti)

2 răspunsuri:
| AngelaZero a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/
uita-te pe aici...succes la tras in lesa tu pe el sau el pe tine;) :D

| Angelo29 a răspuns:

Cu 100 de euro nu iti poti lua rasa pura(adica cu pedigree),vei avea o corcitura si nu cred ca iti va placea,deoarece ti se va inbolnavi, va face diaree, etc.Mai bine asteapta ceva timp strange-ti banii si cumpara unul cu pedigree chiar daca te va duce pe la 350 euro.