| LucKfiaty a întrebat:

Vreau sa imi iau un acvariu mic pentru 2 pesti stie cineva cat costa acvariul si 2 pesti? iar mancarea cu ce ii hranesc?
cat ma ajung astea?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Pretul pestilor pornesc de la 2, 5 lei si poate sa ajunga si pe la 70 lei (de talie normala). Acvatiu 20-30 lei(cel mai mic), iar hrana este la pungute si costa cam 2, 3 lei.Preturile sunt reale deoarece am acvariu si cunosc preturile! Sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza si ce pesti ai. daca iti iei pesti beta ar fi bine sa nu iti iei 2 pentru ca se bat pana se omoara nu conteaza daca e fata sau baiat. si sa nu faci prostia sa iti iei un beta si un peste de alta rasa pentru ca beta vrea sa domineze tot si o sa se bata cu celalalt peste. in concluzie nu trebuie sa iti iei un beta doar daca este numai el. sper ca te-am ajutat