| ***kiki *** a întrebat:

Cam cat costa un acvariu? Si cu pesti si tot ce ii trebuie? Sau chiar separat.Cat costa un pestisor si cat e acvariul? Vreau si eu un rasp pls... Dau >funditaaabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data, citeste aici http://imarius.3x.ro/articole/ghidul_incepatorilor.php
Daca esti absolut sigura ca te poti descurca, atunci poti incepe. La inceput, nu te va costa mai mult de 350 RON. Asta incluzand acvariul, dotarile, pestii si hrana. Gasesti pe net o multime de oferte bune.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un acvariu micut costa in jur de 150 RON. Un pestisor gupy se vinde cam la 1 Ron. Dar, trebuie sa mai cumperi accesoriile pentru decor si instrumentele necesare tratarii apei (oxigenator, termometru, lampa iluminare, filtru, incalzitor).

| ***kiki *** explică:

Poi si astea cam cat costa in total? vreau un acvariu potrivit.Nici prea mare, nici prea mic. Vreau toate detaliile.Ms:*

| DarkHood a răspuns:

Pai un acvariu de 80-100l, echipat cu incalzitor, termometru, pompa de aer si filtrare si neon...cu scalari, sanitari, guppy etc. costa in jur de 800 lei...da il vand eu pe al meu mai ieftin. da-mi PM sau adauga in lista ta hy. p0wer@yahoo.com