| BestTatto a întrebat:

vreau sa intreb o chestie. azi dimineata mi-am gasit hamsteru cu capu intre gratiile de la cusca(acoperis). a vrut sa iasa si nu a reusit a ramas agatat acolo. nu stiu de cand era. spre seaara cand m-am uitat la el am vazut ca o ureche este rosie si o are ciulita, iar cealalta nu are nimic. vii s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| tracicus a răspuns:

Nu are nimic, veterinarul nu are ce sa ii faca, asteapta 2-3 zile si o sa ii treaca. Zona e usor iritata atat.(funda te rog)

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Du-te cu el la medicul veterinar.
Nu prea stiu cum sa te ajut deoarece nu am un hamster...
Pune-i in zona cu probleme ceva rece(vata cu apa rece de exemplu)

| cristina10cris a răspuns:

Nu nu s-a intamplat cel mai bine trateaza-l poate sa fie grav sau cel mai bine si cel mai recomandat dul la veterinar pentru a evita orice incident neplacut.