| GrellSutcliff a întrebat:

mi-s-a intamplat ceva.Deci intr-o zi m-am uitat la cateva ep din fenomene stranii si in seara aceea eu ascultam musika si dintr-o data am auzit un zgomot pe hol, nu stiam ce e asa ca am oprit musika si am ascultat zgomotele si ma simteam de parca ceva ma priveste si ca sta cu urechea ciulita sa auda ce fac, asa am tinut-o pana la 5-6 dimineata cand am reusit in sfarsit sa dorm, oare ce se intampla am vazut un caz la fenomene stranii, era o femeie care avea un fel de bola daca pot sa ii zic asa : ea isi imagina ce. un demon sau o fantoma si apoi puterea acestei creaturi crestea odata cu frica ea, credeti ca am si eu ceva asemanator? worried

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu cred asta.Dar este posibil sa hranesti " o entitate din casatongue.Fa o festanie.Nu o sa mai simti chestii de genu asta. Daca continui sa simti spovedeste-te. Daca inca simti du-te la psiholog.

| 5SOS a răspuns:

Nu calmeaza-te nu este nimic.Sunt doar lucruri auzite gresit pentru ca te-ai uitat la fenomene stranii.

| GrellSutcliff explică:

Atlantis, sa stii ca eu aleg 2 rolling on the floor

| Atlantis_6737 a răspuns:

Foarte dragut cand cineva iti spune ceva funny pentru a te linisti, sa te minti ca totusi a fost doar in capul tau, acum depinde doar de tine ce doresti mai departe sa faci: 1- Sa fi chiar indiferenta cu toate zgomotele din casa ( cu exceptia hotilor laughing ) 2-Sa incerci sa cunosti cat mai multe despre aceste entitati sau capacitati energetice. Eu am o pasiune pentru paranormalwinking. Tu alegi!

| andyxpuy9999 a răspuns:

Nu deloc! Doar ti s-a parut!
Si eu cand ma uit la emisiuniuni despre fantome si eu aud pe hol, in camera unde stau. Dar ma trezesc si ma uit pe hol si nimic! Era doar pisica mea. Nu ai de ce sa-ti faci griji! crede-ma!
Bafta!