| EvaTramell a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu cevahappy.Am o pisicuta mica si are ceva la un ochii.E asa transparent si tot ii curge ochiu.Ce poate fi sad?
E grav:straight face

5 răspunsuri:
| dyk3yy a răspuns:

Daca ochiul e transparenr si se vede ceva alb in ochi e oarba.

| MonicaPis a răspuns:

Se poate sa aiba conjunctivita. Daca face urdori la ochi inseamna ca asta e dar cu ochiul transparent nu stiu ce e

| Ðoolke_Myhaela_1985 a răspuns:

Pai ar fi bine sa te duci la un doctor pentru animale sa vezi ce are.
Poate fi gravstraight faceDar mai bine te duci la un doctor pentru animalewinkingFunda

| xDclauOx a răspuns:

De capu meu... du-o repede cu smurdu ca are orion

| Sonikshot a răspuns:

Eu zic sa nu intrebi de fiecare persoana ce sa faci... du-te la un profesionist... mergi la veterinar
poate vedea? poate fi chioara sau poate pur si simplu a tras-o curentul... cel mai bine mergi la un veterinar