| Ione99 a întrebat:

vreau sa ma apuc de video vlogg, de ce am nevoie sa ma apuc? Trebuie neaparat sa arati bine ca sa faci asta? Cu ce programe sa imi editez videourile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Ca sa te apuci de vlogging e ceva serios si trebuie sa ti cont ca vor fi milioane de oameni nemultumiti cu comentarii uracioase ce te vor face sa suferi.Ai nevoie de o echipa care sa te ajute (optional), o camera video (neaparat), subiecte interesante etc.Nu trebuie sa fi Barbie si Batman ca sa fi vlogger.Videorile le editezi cu ce programe vrei.Eu iti recomand SlideShow 7 for youtube ( e special), moviemaker si videoeditor.

2 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Vlog=video blog.si da, trebuie sa arati bine ca daca te vede lumea cu o fata de spart o sa rada de tine nu cea ce prezinti.Dar cred ca asta era de la sine inteles.

| Matt24 a răspuns:

In primul rand, video vlog este pleonasm. Vlog inseamna video blog.Ai nevoie de subiecte de discutie.Nu trebuie sa arati foarte bine si poti edita cu windos movie maker.