| tweety21 a întrebat:

vreau sa ma apuc de un vlog dar am nevoie dupa ce fac videocliul sa.l editez,as dorii sa imi da.ti niste programe cu care il pot edita, dar programe pentru android.
Si daca vreti niste idei pentru primul vlog.
Funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai nevoie de idei pentru vlog, NU vei avea succes, NU te apuca de el.

| tweety21 explică:

Am ideí multe, foarte multe, dar čer máj multe pareri si le combin, eu am cerut in principal programe.

| lucia123 a răspuns:

Pentru android? Ca sa editezi pe telefon sau pe tableta? Sincer iti sugerez sa nu te apuci de vlog... Avand in vedere ca ai nevoie de idei pentru PRIMUL episod. Nu esti destul de creativ(a) si nu s.ar uita nimeni la clipurile tale.