| PikaRawrr a întrebat:

Buna ^^. Vreau sa stiu preturile cainilor pomeranian. Nu am gasit nicaieri :-s. Si unde se pot cumpara in Bucuresti?

4 răspunsuri:
| MarinSteelseries a răspuns:

Am cat pe net, si pot spune ca am gasit si preturi mici dar si preturi destul de exagerate. Daca ar fi sa fac o medie de pret ar fi 200Euro happy

| MarinSteelseries a răspuns:

Am cautat pe net, si pot spune ca am gasit si preturi mici si preturi exagerate. Daca ar fi sa fac o medie ar fi 200Euro happy!

| PikaRawrr explică (pentru MarinSteelseries):

Merci ^^. Si vreun site de incredere sti?:-s

| Babydoll100 a răspuns (pentru PikaRawrr):

Salut.poate e prea tarziu dar eu am un puiut de pomeranian de 3 luni de vanzare daca te intereseza