| CutenessOverLoaded a întrebat:

Vreau si eu un site care are jocuri 3D gratuite! Dar sa fie si jocuri cu animale... pisici, catei, si asa mai departe! Jur ca dau FUNDA le cel mai bun link

Răspuns Câştigător
| gigikutza a răspuns:

Pai depinde si de tine sa-ti placa ce am sa-ti spun
Lady popular : Ai calitatile sa devii o domnisoara populara? Ladypopular este un joc online, care iti va da voie sa creezi si sa ai grija de domnisoara ta. O sa poti sa urmaresti cariera, sa iei in adoptie un animal dulce de casa, sa organizezi gradina si petrecerile in gradina sau apartament, sa decorezi totul dupa gusturile tale, sa creezi milioane de combinatii de haine si machiaj.

Pentru a avansa în acest joc, ai nevoie de o locuinţă pe care trebuie să o închiriezi, de un job şi de un prieten.
Îţi poţi alege garderoba favorită pe care o poţi arăta prietenelor tale şi poţi participa la concursuri de modă.
Poţi evalua alte domnişoare şi le poţi vota pentru concursuri de modă! Te poti inregistra gratuit!
Stardoll:E un joc despre moda si despre design de interior si vestimentar creatiile tale sunt votatate si pot ajunge in top. Dar iti poti dovedi si creativitate aranjanduti casa pe care are 12 camere.
Miss Bimbo( e la fel ca lady popular)
Farmerama:E un joc despre viata la tara. Poti crestegaini, capre, oi, curcani etc. si avanseza in nivele pentru a debloca mai multe palnte pentru a le cultiva si mai multe animale(cotete) pe care la poti vinde in piata.Ca sa castigi bani in plus poti livra comenzile oamenilor din sat. Dar iti poti incerca si norocul la Roata Norocului undde poti castiga ce vrei tu doar dai START si poti opri la orice premiu iti doreste inima...

4 răspunsuri:
| CutenessOverLoaded explică:

Imi pare rau andrei, dar nu -mi place metin 2 este un joc de baieti si sa stii ca nu mi-a placut deloc cum ai spus:''da-mi funda''Ce maniere sunt acestea? Asa ca ii dau funda fetei cu lady Popular! Ok?;-)

| CutenessOverLoaded explică:

Nu gasesc butonul cu funda gigicutza! nu stiu ce s-a intamplat!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea956 a răspuns:

Poi cauta pe site-urile astea: www.clopotel.com si www.pufulete.com...ai de acolo de unde sa alegi :))