| ShaunWhite a întrebat:

Stiti niste jocuri in care tu esti om si poti sa iti cumperi animale catei/pisici chesti din astea dau. Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai da stiu unul se numeste SmallWorlds.E super-tare! Esti om in joc si poti sa-ti iei pisica sau catel pe gratis.Haine,obiecte de camera si din astea trebuie sa ti le cumperi cu tokens sau cu gold.Tokens are toata lumea se produc usor insa gold nu are toata lumea trebuie sa platesti bani reali pe ei sau sa strangi prin mai multe metode grele pe care nu le stie toata lumea. Funda!♥

| ShaunWhite explică (pentru bєαυтιƒυℓ):

Dar cum imi iau catelul cu mine in diferite zone?

1 răspuns: