| BBBBBgs a întrebat:

Acum doua zile am adoptat un pui de caine. El are 2 luni si este labrador metis(adica corcit cu labrador). Cand l-am adus acasa parea foarte trist. I-am dat niste lapte dar mai pe seara a vomitat. Ziua urmatoare i-am dat apa si niste boabe pentru caini dar nu a vrut sa manance nimic. Azi toata ziua nu a mancat. El sta doar pe o perna si cand se mai ridica se uita prin casa si dupa pur si simplu se pune in mijlocul camerei si doar sta. Poate exagerez eu dar sunt ingrijorat sa nu aiba sau sa pateasca ceva. Are cineva vreo idee ce se intampla cu el? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Trebuie sa mergi cu el la veterinar, doctorul îți va spune exact ce are. Nu amâna, e important sa primeasca tratament la timp, mai ales ca e micuț.

1 răspuns:
| TheCrusader a răspuns:

Du-l la un medic veterinar. Probabil are viermi.