| Florinyoo a întrebat:

Buna am o catelusa de rasa labrador si cand am adus-o acasa sa incatalit cu un alt caine cateaua are cred ca, cam 6-7luni si am vazut ca sa unflat' in burta si a mancat vre-o cateva boabe de pedigrye' dau funda la raspunsul corece si mai este inca ceva labradorul este mai puternic caun pitbull sau orice alta rasa? si pe ce loc este?

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Se pare ca va avea pui.

| dianapisica2002 a răspuns:

Dupa parerea mea va face pui ...deoarece si a mea va face pui foarte des dar am aflat de curand ca poti sa ii dai pastile...
Si labradorul este pe lacul trei
Si pitbull pe locul intai.