| ILoveHandball a întrebat:

am un catel metis din jack russel si caniche care are 5 luni,alaltaieri seara a mancat ultima data ieri nu a vrut sa bage nimic in gura nici apa sau lapte nu vrea sa bea i-am fiert orez si nu vrea sa manance nici ceai nimic absolut nimic nici macar carne,ieri dimineata a vomitat si cand face caca face o zeama galbuie nu are chef de nimic si rareori cand se ridica din culcusul lui,daca se ridica se duce in baie pe gresie unde e rece,doarme toata ziua si e foarte molesit,nu stiu ce sa-i mai fac,maine il voi duce la veterinar dar pana maine e mult si imi e frica sa nu pateasca ceva,din pacate m-am luat dupa parinti si nu i-am facut niciun vaccin, helppp!

1 răspuns:
| iuliaalexuta a răspuns:

Trebuia sa ii faci vaccinurile pentru mai multa imunitate, nu cred ca va pati nimic pana maine dar trebuie dus urgent la veterinar