| Milk Swan a întrebat:

am creat un blog, dar nu este popular, asa ca va rog pe voi sa-l descoperiti, si sa-l transmiteti mai departe! Site-ul este pentru copii, pentru cei care au perusi sau pentru cei care vor sa adopte. Multumesc ca vreti sa ma ajutati!
http://perusulsiperusica.forumgratuit.ro/

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Este el cam mic, dar este foarte frumos.Succes in continuarewinking

daniela
| daniela a răspuns:

Am intrat... asa arata bine; am doua noi mamici si o sa le dau site-ul sper sa fie ceva frumos. Multa bafta.

| maryana5 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca si tine :(
pe al ta l-am dat mai departe :D poate ai noroc ca tie sa iti intre :(
ia-l si pe-al meu :D www.lucruri-spontane.blogspot.com
xoxo, mary

| Elena1234456 a răspuns:

O sa il recomand prietenelor mele multumesc mult happy tia iesit foarte bine

| florar a răspuns:

M/am inscris, am crescut perusi si pot ajuta, daca primiti si persoane in vasta?(am 54...)

| videoblog a răspuns:

Sa stii ca il poti promova si tu usor in directoare web sau in site-uri de promovare bloguri ca http://www.bagamare.ro/. nu uita nici de Twitter, deoarece este un mijloc bun de promovare.

| VladDu a răspuns:

Ca sa fie popular trebuie sa aiba posturi; si acela este un forum nu blogbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta anunt prietenele care au animalute si pasari... m-am si inregistrat! La mai mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de la mine : Felicitari! nu m-am uitat pe site, dar persoanele care da atentie si altor vietuitoare TOT RESPECTUL! jos palaria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai perusi pe care vrei sa ii dai spre adoptie? Fa-le o poza si posteaz-o pe www.cedez.ro! Sigur va aparea cineva care sa ii vrea. Si nu te costa nimic, dar nici nu poti sa ceri bani. Succes!