| paul21 a întrebat:

De curand, cateaua mea a nascut 4 catei ( un catel si trei cateluse). Inca nu am botezat puii si nu pot sa ma hotarasc ce nume sa le dau. Ma puteti ajuta cu cateva idei? As fi mai mult interesat de nume straine, dar nu mi-ar strica si cateva romanesti. Vreau ca puii sa aiba nume deosebite, asa ca v-am cerut ajutorul vostru. Multumesc si promit ca dau funda celui mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| Dreamy a răspuns:

Bamby, Lady, Daisy si Tedy! Sunt preferatele mele! :X

11 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Paul,
Nero, Lady, Lassie, Onyx, Marble, Moon, Moose, Abby, Alpha, Boo, Betha, Calvin, Cubby, Lulu, Lolly, Pesso, Zeus, Zoe, Saga
+
mai multe aici http://petrix.com/dognames/index.html
Cuta un nume care sa se potriveasca felului cainelui de a fi; ceva ce il caracterizeaza.
Pa, pa

| noktambul a răspuns:

Marx, Engels, Lenin si Stalin. Sau : John, Paul, Ringo si George. Sau Number One, Number Two, Number Three si Number Four. Sau: Unu, Doi, Trei si Patru. Sau: Sh, A, Em si De. Acum jumatate de an, una din catzelele mele a fatat un singur pui, o fetiza. Am botezat-o "Una"!

| Jessica a răspuns:

Pentru fetite:
-Renata
-Sofia
-Amina
-Andrada
-Antonia
-Fancy
-Fifi
-Tamara
-Veronica
-Ella
-Erica
-Edita
-Eliza
-Elisabeta

Pentru baieti:
-Boris
-Bujor
-Dennis
-Darius
-Carlo
-Carol
-Eusebiu
-Jan
-Oliver

| Shopiaalin a răspuns:

Arak, fritz, otto, posh, ox, terry, shakra... sper ca iti plac mie una imi plac mult happy

| koko a răspuns:

Rover
roko
saphira
robin
ponyo

| Andree a răspuns:

Pentru catel:
Aty
Bruno
Achy
Adolph
Apollo
Arthur
Barker
Baker
Blue
Capone
Donalso
Enzo
Edgar
Macho
Niger
Ox
Oscar
Ranger
Scooter
Diamond
Shadow
Toto
Zeus
Blake
Emperor
Emerson
Gorky
Luky
Noah
Noel
Otis
Otto
Primo
Rocky
Tornado
Woofer
Bingo
Pentru cateluse:
Bella
Kara
Jesse
Rosa
Dalia
Rotta
Lola
Roca
Herra
Alma( inseamna suflet)
Heart
Pamela
Lisa
Agatha
Aida
Asha
Dolly
Amber
Pinky
Bubba
Heidi
Ira
Jessie
Lady
Lexie(se citeste Lexi)
Libba
Lulu
Princess
Buterfly
Sammy
Xena
Tasha
Fetita
Ginger
Sady
Kinta
Chelsea
Afrola

| stangaionut a răspuns:

La catel poti sai pui blecki sau bubico big grin la fetite ada poti pune alpha jade funda?

| Rooooooooooxi a răspuns:

Mie imi plac foarte mult numele de Layla Toby Cenia si Paula

| SelenaGomezFan1 a răspuns:

Rege Caty Titi Pufi

| Chris_8217 a răspuns:

Alvin,Aky,Sara,Nero,Ely,Max,Sasha,Rexy.happy

| mitza505 a răspuns:

La catel scooby do la una dintre cateluse scooby/dyca fdundahee hee