| MeridaOcean a întrebat:

Niște nume de cățelușe mai deosebite? Fundă la cele mai frumoase kiss

Răspuns Câştigător
| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Dollie, Sarah, Maya, Cyra

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pe a mea o cheamă Pysy, mai deosebit de atât nici că se poate.

| Aberdeen a răspuns:

Inspirate din eroi sau din personaje legendare, cum ar fi.....AFRODITA happy...eu consider ca este totusi un nume destul de deosebitwinking

| Ho1 a răspuns:

Uite aici;;) si iti alegi ce vrei tu >:D<

http://www.caini-pisici.com/....../index.php

| Alexandru98 a răspuns:

Fabian, Fabio, Falco, Farth, Faruk, Fastar, Faur, Fax, Fedor, Felix, Fendi, Fenris, Feo(urat), Ferdinand, Fergie, Fero, Fetita, Fetze, Ffdgf, Fic, Fidi, Fido, Fifi, Fifty, Figaro, Figo, Fila, Fila brasileiro, Filip, Filla, Fiord, Fitz, Fix, Fizz, Fizzle(fasaiala), Flafi, Flafy, Flanco, Flappy, Flapy, Fleaca, Fleaca mariuca, Fleasca, Flip, Flipo, Fllupy, Floc uscat, Flocarica, Flocea, Flochi, Floco, Floppy, Flopsy, Florica, Floricica, Florin, Floyd, Fluck, Fluffy, Fluke, Focker, Focutsu, Fofo, Fori, Fox, Fox terier, Fox terrier, Foxi, Foxter, Foxterier, Foxterierr, Foxterrier, Fram, Franklin, Franz josef, Freaca, Frecals, Fred, Freddy, Fredo, Frenc, Fricu, Fripturica, Frisbee, Fritzee, Frodo, Frumosu, Frumusica, Frunza, Frytzy, Fu-lu, Fuckyouverrymach, Fudo, Fufi, Fufic, Fufu, Fufulini de-l puf-puf, Fuke, Fulg, Funny, Fuul, Fuxy, Fuzzy, Fygo

| elyfel a răspuns:

Maia,Carla,Flufy,Perdy,Rose,Foxy,Jewel

| JockerStoica a răspuns:

Buna:Tisa,Sasha,Rikki,Bella,Dazy,Rossi,berta. Buna

| mel24 a răspuns:

Betty,miki,chanela,tisa,piki,izzy,cruela laughing, nu mai imi aduc aminte nimic pffttttlaughing

| MrAnonymus a răspuns:

Http://www.caini-pisici.com/....../index.php cauta aici si sigur gasesti;)

| Craftt a răspuns:

Dolce.

| Robert985 a răspuns:

Bondy, morji, boti, berni, kiki, molot, halodel, vasalica, pulbic,

| Pittikk a răspuns:

Puffy.Lisa,Daisy,Fluffy...astea mi-au venit pe moment. Sper ca te-am ajutat :*

| IlincaMaria a răspuns:

Mai sofisticate se pot termina in "e" sau "y" dar de preferat este "i" / "y". De ce? Deoarece cuvintele terminate in aceste vocale sunt mai bine receptionate de catre cateluse. Catelusa mea are numele de Sherry. Si mai am inca trei : Nikky, Desi si Amy. Ai putea sa le numesti si Daisy [ catelusa pe care am dat'o] sau, daca iti plac cele clasice Negruta [Crae pentru mine este un nume ce ascunde frumoase amintiri ]. Sau nume misterioase cum ar fi Ava, Emma...
Noroc!