| Visan_LarisaCosty_1971 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos o cazare la munte in luna februarie a anului 2018 ieftina? Va rog frumos cat mai repede! happy

1 răspuns:
| Vladalexandru97 a răspuns:

Salut,daca alegi poiana Brasov, poti alege casa crown si anume in centru la pizza vitto, intr-adevar esti la 7 km de poiana dar decat sa dai 700 lei pe seara, consider ca e mai ok sa dai 250 si e stituata si in centru brasovului si mergi doar 10 minute cu masina, personal sunt foarte multumit de serivici, economisesti multe sute de lei daca alegi sa dai doar un litru de benzina in plus, bafta happy