| NoteBook20 a întrebat:

Sunt membru nou big grin Am o intrebare pentru posesorii de caini rasa Cane Corso, cat va costa intretinerea la un asemenea caine? Tin sa precizez ca dorec in viitorul apropiat sa achizitionez unul, deocamdata sunt in stagiul de documentare! O zi buna! Astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Alex_Danila_1998 a răspuns:

Vei plati foarte mult pentru acest caine, mancarea lui ca nu o sa manance oase pentru ca are un gat dotat pentru mancaruri moi nu pentru astea babesti, si iti va provoca multe daune ca el daca sta singur innebuneste. Funda?

1 răspuns:
| Camelisa a răspuns:

Din pacate nu am nororcul de a avea un animal deaorece stau la bloc, si am nevoie de mai mult conditii.Am intrat sa iti spun doar ca este o rasa de caini impecabila, superba din punctul meu de vedere. Buna alegere
numai bine!