| express333 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am prins astazi 3 presuri galbene cu asa-zisa capcana "arapuca bird trap"! Daca le tin in captivitate, se hranesc singure sau o sa moara?

5 răspunsuri:
| Iulian922 a răspuns:

O sa moara ca orice alta pasare.

| MrAnonymus a răspuns:

Pai trebuie sa le dai de mancare.

| express333 explică (pentru MrAnonymus):

Le-am pus in colivie apa si mancare(grau, mei si floarea soarelui) o sa manance?

| MrAnonymus a răspuns (pentru express333):

Este bine ce le-ai dat. Poti merge la un magazin mai specializat si sa intrebi acolo ce trebuie sa le dai

| express333 explică:

Le-am pus in colivie mancare(grau, mei si floarea soarelui) si apa...o sa manance?