| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa.Tocmai termin clasa a8a si chiar nu stiu ce sa le scriu la colegi pe funditele acelea. Mi se pare ca "Succes","Noroc" etc sunt prea banale.
Da-ti-mi ceva idei.Va rog happy
Va dau mai fundite daca vretibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DeeaPustoaica a răspuns:

De ex poti sa ii spui "ai grija sa fii... bun/buna (depinde unde vrea sa mearga mai departe)" sau daca e un baiat mai mic " sa cresti mare si tare cu gagici la picioare. succes in continuare! (nume)"
" te crezi istet/isteata? ne vedem la liceu si mai discutam! nu ma uita ca te uit si eu. pe fundita n`are rost sa scriu ca mai vorbim noi"
"2010`le asta...anu` despartzirii... ce bine ar fi sa ne mai vedem si in 2050 teferi si cu ghiozdanul in spate si cu nepotii la plimbare.nu pot decat sa-ti urez succes si sa se intample exact ce ne-am dorit.(nume)"
ai grija cu fetele/baietii sa nu te pierzi in ochii lor asa usor ca altfel vin si te bat. (sau) ai grija... ___"___ sa nu te pierzi in ochii lor sa te mai uiti si la carte ca fara ea te lasa toti si pici si la carnet peste cativa ani. (nume)"
daca mai imi vin idei o sa revin

6 răspunsuri:
| Alexa_8596 a răspuns:

Succes for you happy Succes in continuarewinking

| Romancutza a răspuns:

Especially for you,
Tu esti cerul la care ma uit. Daca e innorat, incep sa ma simt rau.

| Fvn a răspuns:

Mie mi-a scris cineva pe tricou[nici eu nu stiu cine ca au tabarat toti pe mine laughing]
: "Amintirea-i o tigare/ care arde pic cu pic/si arzand asa intr-una/se preface in nimic/"
sau " pe cararile spinoase/ale anilor ce vin/iti urez zile frumoase/si un viitor senin"

| Live.Laugh.Love a răspuns:

- tinem legaturawinking
- distractie placuta in viata laughing
- hey! am petrecut ani frumosi la scoala
- sanatate si nu mai bine de acum in colo
- the best day love struck
- o sa-mi fie dor de anii de scoala
nu mai am idei laughing [

| Alex_2741 a răspuns:

Cozzmi pai le scrii si u ce vrei happy...Nu conteaza happy poti sa le scrii colegilor mai apropiati de tine ceva frumos si celor cu care nu prea te intelegi u Succes la Liceu. Tin minte ca asa am facut noi happy. dar noi am facut pe tricouri big grin. a fost super. nu prea stiu asa nici eu tongue. dar succes

| Loloz a răspuns:

Multumesc happy
Toti ati fost geniali