| Naty_7679 a întrebat:

Care poate sa-mi scrie niste dedicatii pentru colegi?(termin clasa a 8-a si nu stiu ce sa le scriu in album) V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta!

3 răspunsuri:
| Ancu1592 a răspuns:

Ce repede a trecut timpul... Parca ieri eram in clasa a V- (sau I)... am pornit impreuna pe acelasi drum dar acum fiecare o va lua pe drumul sau. Indiferent ce cale vei alege eu iti doresc ca toate dorintele sa ti se implineasca, sa fii fericit(a) si iubit(a).
acestea sunt doar cateva ideei sau poate doar o dedicatie. Cum vrei u dar le poti dezvolta sa iasa mai multe

| wellman a răspuns:

Colegi la scoala colegi pe viata... ceva de genul.

| andrewpeter a răspuns:

Prietenii sunt ca si stelele... Uneori nu ii vezi, dar stii ca sunt acolo. happy