| KittiBăă a întrebat:

Bunaaa! am si eu o intrebare:am 2 prietene:raluca si andreea.raluca e mai de treaba dar de colindat. aveam o traditie:in fiecare an sa mergem toata strada(ea nu sta pe strada) si a mituit cativa din membri si nu mai am cu cine merge.si andreea afara tot sta cu mine si la scoala ea si cu inca una ma fac curva. ce sa facc? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Pai sa incepem cu Andreea, aia nu e prietena, las-o in pace si nu mai vb cu ea ca sa nu mai aiba subiect de barfa! Legat de raluca, poate a facut treaba asta pentru ca se simtea exclusa cand nu mergeati la ea ci doar la cei de pe strada ta. Nu e frumos ce au facut ambele fete dar totusi, andrea e imperdonabila, in timp ce cu raluca ai putea sa stai de vorba. Ca sa nu ramai chiar singura de sarbatori, incearca sa vb cu raluca, eu asa as face. Pe andreea da-o-n mama saraciei!

3 răspunsuri:
| Craciuuun a răspuns:

Daa. Interesant.pwey stii ce nu poti gandii fara suparare treaba cu raluca n-am inteles-o.si andreea nu o poti numi pretena.lasa-le balta

| AcidCuSange a răspuns:

Cred ca tot cu raluca ar trebui sa mergi.thinking

| PufiCiufi a răspuns:

Andreea doar se foloseste de tine...si spune-i ralucai daca e o prietena adevarata ar veni cu tine si daca nu vine cu tine ii spui"da multumesc ca esti o prietena adevarata ce sa iti spun ca nu pot sa faci un lucru minuscul pentru mine"