| razadeluna a întrebat:

Ca jocuri de carti stiti sa jucati?

69 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Cruce.septica.razboi.rosu...si mai multe.acm nu-mi vin in minte toatelaughing

| Miss Sintetic a răspuns:

Toci

Macao /Macao pe puncte

Morito

Gaoz

Septica

Popa Prostu

Wist

Poker [texas si 5 cards]

Blackjack

Tabinet

etc.

| Sebby_6032 a răspuns:

Cele cunoscute

| Theodor_2430 a răspuns:

Popa prostusi multe dar cel mai interesant si frumos si usor este Macao

| Razvan_6801 a răspuns:

Septica, macao, trombon, maciupiciu si razboi

| alexandrus a răspuns:

Tabinet, poker texas, poker normal, razboi, septica, popa postru, Black Jack, Wist, si inca doua dar nu imi mai aduc aminte cum se nu mesc

| mari90 a răspuns:

Septica americana, razboi, septica romaneasca, minti, douasiuna...

| nikki_6351 a răspuns:

Macao, Machiu Pichiu, Razboi, Trombon, Rentz, Whist, Tabinet, Popa prostu, Toci

| alexionita10 a răspuns:

Vreau joc