| AvalohAlyn a întrebat:

Caine sau pisica? Argumentati.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salut. Deși sunt un iubitor și de pisici (de animale în general), tind mai mult către câine, deoarece este mai ușor de disciplinat.
Cu plăcere. happy

13 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Amandoua ca amandoua sunt fiinte si sincer nu prea gasesti deosebiri ff marii

| bibiiiy a răspuns:

Ham,Ham! Catellaughing

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

As pune ca amandoi,de exemplu despre caine se spune ca este cel mai bun prieten al omului si asa este,cainele iti apara casa,si te joci foarte mult cu el, iar pisicuta iti poate prinde soareciisi este destul de nostima si jucausa, si iti ai zic o informatie despre pisici, nu stiu daca o sti, pisicile ajuta la inima!

| LolaLollita a răspuns:

Catel cu siguranta. Este mai cuminte, loial, jucaus, nu se urca pe mobila/perdele.
In legatura cu ce a zis @LuVCaTs, catelusa mea face doar la locul ei, pe un servetel specialhappy nu am probleme sa o scot mereu afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum tună afară.

| PiTbuLuL a răspuns:

Un caine zic eu decat o pisica.Cu un caine te poti juca este loial te asculta si-ar da viata pentru stapan. Daca vrei o pisica i-ati pentru soarecilaughing ca in rest nu prea face nimic numa sta si doarme toata ziua.

| JockerStoica a răspuns:

Eu as alege caine pentru ca mi-se pare mai inteligent si mai curajos decat o pisica si pisica mai si naparleste destul de mult incat sa-i inghiti parul. Deci alegerea mea ar fi un caine cel mai fidel campion.

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Cainii.Adica pisicile sunt mai curate si asa da nu fac nimic..dorm toataa ziua si trebuie zgarielaughing.Cu cainele nah mai face prin casa dar macar stii ca ai caine in casa ..latra se joaca il scoti afara latra oameniilaughing

| MrAnonymus a răspuns:

Cainele deoarece este cel mai bun prieten al omului si este singurul care se atasaza toata viata de stapanul lui si va avea grija de el tot timpul.

| AndreeaM1 a răspuns:

Eu zic pisica, eu am motanel si e foarte foarte jucaus, la caine problema e ca trebuie sa il scoti afara, pe cand pisica se duce singura la cutiuta ei cu nisip.

| moneantonella a răspuns:

Intotdeauna alege mai bine cainii, deoarece niciodata nu isi agreseaza stapanii si sunt cei mai buni prieteni ai omului. Sper ca te-am ajutat

| andreea543 a răspuns:

Caini deoarece sunt cei mai buni prieteni ai omului.

| MiculaMihaii a răspuns:

Iati un pitbull.