| Florian000 a întrebat:

Pisica sau caine? De ce?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pisica e mai adorabila

| Sofer a răspuns:

Un caine. Il plimbi te joci cu el il iei cu tine peste tot.

| Florentina9210 a răspuns:

Cainele. Cel mai bun prieten al omului.

| WaterDrop a răspuns:

Cainele pentru ca este loial.

| alexandrualind a răspuns:

Cainele pentru ca este stapanul casei.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Caine as zice e mai oki. dar tot rontaie cate ceva prin casa ce nu are voielaughing Pisica e mai rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine,te joci cu el, dragut, rontaie cateodata ce-i prin casa ce nu are voie, e loial etc...

| RadikalGamer a răspuns:

Pisica, e asa draguta :3 Sta langa tine si toarce :3 :3 Si. cam atat laughing Te apara de soareci, de unii gandaci, si nu rontaie nimic. Deci. pisica :3

| BeagleLover a răspuns:

Cainele e cel mai bun prieten al omului, il apara de dusmani, se ingrijoreaza cand e ingrijorat, si moare ca de o boala cand stapanul uita de el sau il abandoneaza! DIGS ARE THE BEST! CATS ARE JERKS

| RaresArghisan a răspuns:

Caine pentru ca e un adevarat prieten si iti va fi mereu loial

| Dan200014 a răspuns:

Cainii din cauza ca ei sunt mai buni la paza, tind sa fie mai energici, mai jucausi nu prea te lasa la greu. Pisicile sunt mai pasive. Pisica vecinului meu decat doarme si mananca.

| denyellena2005 a răspuns:

Eu as alege cainele deoarece acesta este jucaus si amuzant si poti face multe lucruri impreuna cu el mai multe decat cu o pisica. Pisica este nu stiu cum sa ma exprim, plictisita.