| chels95 a întrebat:

Cainele meu a suferit o operatie(de sterilizare) iar la cateva saptamani a inceput sa se simta foarte rau, si i s-a invinetit pielea in locul operatiei. Credeti ca e vorba despre o infectie?

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu cred, ca este asa de grav incat sa se invineteasca acolo.Cred ca e si de la acel vaccin daca este chiar in acel loc unde i-a facut sterilizarea.
Du-te urgent la medicul veterinar si iti va spune el tot ce a patit si tot ce trebuie sa faci.

| Andreea_9995 a răspuns:

Du-te si intreaba un veterinar mai bine nu risca...cine stie? poate fi si infectie...